

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat LED modern pentru tavan. Temperatură de culoare reglabilă (3000K / 4000K / 6000K) prin intermediul unui comutator pe partea din spate a corpului de iluminat. Potrivit doar pentru spații interioare.
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 4000/6000/3000 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1680 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 115 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Formă | Rotund |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Series | EVORA Milagro |
| Producător | Milagro |

Pătrată, cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Cu lumină caldă
În stoc

Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stoc
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită


Smart
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită