
Plafonieră LED de exterior IPHIAS LED/17W/230V IP44 neagră Eglo 900283
Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 100.00 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Material | Metal |
|---|---|
| Lățime | Lăţime |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Culoare | Negru |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 16,5 W |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Număr de becuri | 1 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Tensiune | 230 V |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 2000 lm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 16,5 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 16,5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 138 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Stil | Altele |
| Series | FUEVA Eglo |
| Producător | Eglo |

Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din plastic, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stoc
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stoc
Cu lumină rece
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Rotundă, atipică, în set
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu o sursă de iluminat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită


Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Pătrată, cu o sursă de iluminat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, diametru, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită



Rotundă, cu o sursă de iluminat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită