


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Posibilitatea de a ajusta luminozitatea și de a schimba temperatura culorii. Alegere din până la 16 milioane de culori - funcția RGB + RGBTW. RGB+TW este o altă funcție care permite setarea culorii albe. Control ușor prin telecomandă sau automatizare - lumina se conectează direct la routerul Wi-Fi, fără a fi necesar un hub extern. Controlabil prin aplicația LEDVANCE SMART+ WiFi App, pe care o puteți descărca gratuit pe smartphone-ul sau tableta dumneavoastră. Suport pentru control vocal - prin funcțiile Amazon Alexa sau Google Home. Cod QR pentru descărcarea aplicației se găsește în galerie. Poate fi extins până la o lungime de 5 m. La locurile marcate, banda LED poate fi tăiată (la fiecare 10 cm). Setul de extensie poate fi găsit AICI. Materialele informative în rezoluție completă le găsiți aici.
| Material | Plastic |
|---|---|
| Sursă de alimentare | Electrică |
| Putere | 230V |
| Rgb | Da |
| Tip | Benzi cu LED |
| Lățime | Lăţime |
| Culoare | Alb |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Funcție | Control prin telefon/Luminozitate reglabilă cu telefonul mobil/Tehnologie LED |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 8,5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 8,5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 40 W |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Flux luminos total | 550 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 110 ° |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 8,5 W |
| Tip de fișă de curent | C |
| Stil | Altele |
| Series | FLEX Ledvance |
| Producător | Ledvance |

Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, din lemn
Livrare în peste 1 zi
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită

Electrică
În stoc
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, electrică
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, sursă de alimentare solară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din plastic, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din plastic, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc