


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Funcție de reglare a luminozității și de modificare a temperaturii de culoare. Oferă până la 16 milioane de culori cu funcția RGB + RGBTW. RGB+TW este o altă funcție care face posibilă ajustarea culorii albe. Produsul este ușor de automatizat sau controlat la distanță, fiind necesară doar conectarea produsului la ruterul Wi-Fi, nefiind nevoie de un dispozitiv central extern. Produsul poate fi controlat prin intermediul aplicației LEDVANCE SMART+ WiFi, care poate fi descărcată gratuit pe telefon sau tabletă. Banda poate fi controlată vocal prin Amazon Alexa sau Google Home. Codul QR pentru descărcarea aplicației este disponibilă în galerie. Poate fi extinsă până la 5 m în lungime. Tip de fișă de curent: G (potrivită pentru Regatul Unit, Irlanda, Emiratele Arabe Unite etc.). Materialul informativ la rezoluție completă poate fi găsit aici.
| Sursă de alimentare | Electrică |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Rgb | Da |
| Tip | Benzi cu LED |
| Culoare | Alb |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Stil | Decorativ |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 8,5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 8,5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 45 W |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Flux luminos total | 640 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Funcție | Tehnologie LED/RGB/Autoadeziv |
| Tip de fișă de curent | G |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 8,5 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Series | FLEX Ledvance |
| Producător | Ledvance |

Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică, din lemn
Livrare în peste 3 zile
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, freestanding, lăţime
În stocLivrare gratuită
Electrică
În stoc
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, electrică
În stoc
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Din sticlă, din metal, din plastic

Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din cristal, electrică, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Din sticlă, electrică

Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică, din lemn, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Electrică, din lemn, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, din lemn, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită