



Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Posibilitatea de a ajusta luminozitatea și de a schimba temperatura culorilor.Temperatura culorilor ajustabilă - de la 3000K la 6500K.Control ușor prin telecomandă sau automatizare - lumina se conectează direct la routerul Wi-Fi, fără a fi necesar un hub extern.Controlabil prin aplicația LEDVANCE SMART+ WiFi App, care poate fi descărcată gratuit pe smartphone-ul sau tableta dumneavoastră.Suport pentru control vocal - prin funcțiile Amazon Alexa sau Google Home.Cod QR pentru descărcarea aplicației se găsește în galerie.Materialele informative în rezoluție completă le găsiți aici.
| Smart | Da |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telefonul mobil/Control prin telefon/Tehnologie LED |
| Stil | Altele |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 2500 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Echivalent cu un bec convențional | 170 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Formă | Rotund |
| Unghiul fasciculului luminos | 110 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Series | INDOOR LIGHTS Smart+ Ledvance, GIFTFREE CEILING Ledvance, SMART+ Ledvance |
| Producător | Ledvance |

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, lăţime
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din metal, lăţime, înălţime
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Diametru, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită