
Plafonieră LED dimabilă SMART+ FRAMELESS LED/24,5W/230V Wi-Fi Ledvance
Din plastic, diametru, smart
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră simplă și elegantă. Posibilitatea de a regla luminozitatea și de a modifica temperatura de culoare. Temperatură de culoare reglabilă - 3000K până la 6500K. Finisaj sclipitor care creează efectul cerului înstelat. Control prin aplicația LEDVANCE SMART+ WiFi App, pe care o puteți descărca gratuit pe smartphone-ul sau tableta dumneavoastră (minim Android 4.4 sau iOS 10.0). Compatibil cu control vocal - prin Amazon Alexa sau Google Home. Codul QR pentru descărcarea aplicației îl găsiți în galerie. Materialele informative în rezoluție completă sunt disponibile aici.
| Smart | Da |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telefonul mobil/Tehnologie LED/Control prin telefon |
| Stil | Altele |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5,25 W |
| Număr de becuri | 4 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 60 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Flux luminos total | 850 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 10000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20 W |
| Series | FRAMELESS Ledvance, SMART+ Ledvance |
| Producător | Ledvance |

Din plastic, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită



Smart
În stocLivrare gratuită

Din lemn, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din sticlă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, smart
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, smart
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită
Diametru, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din lemn, înălţime, diametru
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită