
Ledvance - Lumină de tavan cu reglaj LED SMART + CYLINDER LED/24W/230V Wi-Fi
Smart
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Posibilitatea de a ajusta luminozitatea și de a schimba temperatura culorilor. Temperatura culorilor ajustabilă - de la 3000K la 6500K. Control ușor prin telecomandă sau automatizare - lumina se conectează direct la routerul Wi-Fi, fără a fi necesar un hub extern. Controlabil prin aplicația LEDVANCE SMART+ WiFi App, care poate fi descărcată gratuit pe smartphone-ul sau tableta dumneavoastră. Suport pentru control vocal - prin funcțiile Amazon Alexa sau Google Home. Cod QR pentru descărcarea aplicației se găsește în galerie. Materialele informative în rezoluție completă pot fi găsite aici.
| Smart | Da |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telefonul mobil/Tehnologie LED/Iluminat inteligent |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 20 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 20 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 105 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Flux luminos total | 1500 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20 W |
| Stil | Altele |
| Series | GIFTFREE CEILING Ledvance, SMART+ Ledvance, INDOOR LIGHTS Smart+ Ledvance |
| Producător | Ledvance |

Smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din plastic, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, smart
În stocLivrare gratuită
Din sticlă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă
În stocLivrare gratuită

Din lemn, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Din lemn, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită


Din lemn, înălţime, diametru
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită