Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 239 RON la 265,05 RON:
LED plafonieră dimabilă 40W 230V 3000K/4000K/6500K cu telecomandă
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 239 RON până la 265,05 RON:
Descrierea produsului
Corp de iluminat LED de tavan cu funcție de reglare a intensității și telecomandă inclusă.Temperatură de culoare reglabilă: 3000K, 4000K, 6400K.Această temperatură de culoare poate fi modificată prin telecomandă.Intensitatea luminii este, de asemenea, reglabilă.Include un temporizator care permite setarea duratei de oprire.Iluminatul poate fi controlat de la o distanță de până la 5 m.Consum cu 80% mai redus de energie electrică comparativ cu becurile tradiționale.Perioadă de garanție: 3 ani.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | La distanță |
| Putere | 230V |
| Formă | Rotundă, Pătrată |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Unu, Seturi |
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Alb |
| Temperatură de culoare | 6500 K/3000 K/4000 K |
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Tehnologie LED/Control la distanță |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Tensiune | 230 V |
| Tip | Plafonieră |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 40 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 280 W |
| Flux luminos total | 4000 lm |
| Puterea de intrare a sursei | 60 W |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Număr de becuri | 1 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 60 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Unghiul fasciculului luminos | 360 ° |
| Series | DIMMABLE V-Tac |
| Producător | V-Tac |
Produse similare

Plafonieră LED/21W/230V 3000/3500/4000K d. 22,5 cm crom
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Plafoniera realizata manual design italian 9800
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED/28,5W/230V 3000/3500/4000K d. 30 cm crom
Pătrată
În stocLivrare gratuită
Orion - Plafonieră RITA 1xG9/40W/230V Ø 9 cm crom lucios
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustra / Plafoniera design elegant PASHA PL14 CROMO 164991
În stil modern, cu întrerupător, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED reglabilă MANAROLA, 24W/230V, finisaj stejar + telecomandă
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Brilagi VELVET LED/24W/230V 3000/4000/6400K crem/auriu
Din metal, din plastic, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Orion DL 7-672 - Plafonieră LANDHAUS 1xE27/60W/230V, Ø 21 cm, bronz/alb
Din sticlă, din metal, în stil rustic
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Brilagi BOUCLE ROLLER 1xE27/15W/230V d. 45 cm gri
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lustra aplicata design modern de lux Maderno 6L aurie
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Eglo 97778 - Plafonieră LED ROMAO 3, dimabilă, 40W, 230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Orion - Plafonieră FROST 1xE27/60W/230V albă
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stoc
Orion - Plafonieră RITA 1xG9/40W/230V Ø 9 cm aurie
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră Eglo 32844 OLMERO 1 1xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Eglo 901832 - Plafonieră LED RGBW reglabilă BOLOGNANO-Z LED/13W/230V gri
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Eglo 43998 – Plafonieră MIDSUMER, 1 x E27/40 W/230 V, Ø 38 cm, crem
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED reglabil PORTOFINO LED/60W/230V Ø 80 cm alb + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED POOL, 60W/230V, 3000/4000/6000K, Ø 60 cm, auriu
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Philips 32610/31/P6 - Corp de iluminat LED dimabil Hue BEING LED/27W/230V + telecomandă
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Osram - Plafonieră ORBIS PARIS 1x E27/25W/230V, Ø 30 cm, negru
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Lustră LED aplicată CERIA BOHO, 1xE27/40W/230V, Ø 100 cm, bambus
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Spot Rabalux 2xE14/40W/230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Brilagi-LED Plafonieră POOL LED/128W/230V 3000/4000/6000K diam. 100 cm bej
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Globo 15698DB - Plafonieră GORLEY 5xE14/40W/230V Ø 32 cm
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED VISBY WOOD, 36 W, 230 V, Ø 50 cm, maro
Din lemn, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă cu senzor de mișcare ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm + telecomandă
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă GAFARES LED/15W/230V aurie Eglo 900424 + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Ledvance - Lumină de plafon cu LED-uri Dimmer SMART + SPIRAL LED/24W/230V Wi-Fi
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Plafonieră ONLI SHARON 5xE14/6W/230V
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Brilagi-LED Plafonieră POOL, LED 48W, 230V, 3000/4000/6000K, 40 cm, vișiniu
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă aplicată LED/65W/230V 3000-6500K + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED POOL, 36W, 230V, 3000/4000/6000K, 40x40 cm, auriu
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Plafonieră pentru baie Brilagi CLARE 2xE27/24W/230V d. 30 cm IP54 bej
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Brilagi -LED Plafonieră LED reglabilă SLIMFRAME SKY LED/80W/230V 120x60 cm argintiu/albastru+telecomandă
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
