



Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descoperiți excepționalitatea iluminatului inteligent Philips Hue. Bucurați-vă de lumini plăcute și difuze în nenumărate culori sau iluminați colțurile întunecate ale grădinii pentru a simți liniștea. Cu Philips Hue, grădina dumneavoastră se va trezi din întuneric în culorile preferate, care vor evoca un apus romantic, o zi jucăușă sau orice altceva doriți. De asemenea, merită să încercați scenele presetate originale din aplicația Philips Hue. Adăugați noul dvs. LED strip exterior LightStrip Outdoor la sistemul de iluminat inteligent Philips Hue și, datorită funcției RGB, creați o atmosferă unică pentru iluminatul grădinii, terasei sau balconului, doar după imaginația dumneavoastră. Această bandă de 5 metri poate fi îndoită după cum aveți nevoie. Pentru funcționarea corectă, este necesar să achiziționați Philips Hue Bridge - poate fi cumpărat aici. Reglare largă, alegere din 16 milioane de culori. Reglarea temperaturii de iluminare de la 2000 K la 6500 K. Se poate conecta la dispozitivul dumneavoastră existent Hue Bridge pentru a beneficia de toate funcțiile. Clasa de protecție IP67 este un grad suficient de protecție pentru utilizarea în grădina dumneavoastră - de la ploi ușoare până la ploi torențiale. Stabiliți rutine individuale pentru aprinderea și stingerea automată a luminii. Colaborează cu Amazon Alexa pentru control vocal (Echo / Echo Dot și necesarul Hue Bridge se vând separat). În pachet este tot ce aveți nevoie pentru utilizare imediată, inclusiv unitatea de alimentare. Trebuie doar să desfăcuți, să montați și să aprindeți - în cazul în care ați achiziționat dispozitivul de conectare Philips Hue Bridge. Mai multe informații despre sistemul HUE găsiți în articolul nostru.
| Sursă de alimentare | Electrică |
|---|---|
| Rgb | Da |
| Tip | Benzi cu LED |
| Culoare | Alb |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Funcție | Control prin telefon/Luminozitate reglabilă cu telefonul mobil/Bluetooth |
| Stil | Altele |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Tip de fișă de curent | C |
| Loc | Grădină și alei |
| Grad de protecție ip | IP67 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 40 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 40 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 145 W |
| Temperatură de culoare | 2000-6500 K |
| Flux luminos total | 1500 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 40 W |
| Series | LED LIGHT STRIP HUE, HUE OUTDOOR STRIP Philips, HUE Philips outdoor accessories |
| Producător | Philips |

Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Din metal, sursă de alimentare solară, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită

Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită

Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, din lemn, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Electrică
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
Electrice
În stoc