

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat exterior cu senzor de mișcare și senzor crepuscular. Panou solar: 1W 5,5V. Acumulator: Li-ion 18650 3.7V 1800 mAh. Timp până la încărcare completă la soare direct: aproximativ 6 ore. Durata de iluminare după încărcare completă: aproximativ 10 ore. Detecție mișcare: 3-4 m. Înălțime recomandată de instalare: 1,8-2,5 m. Senzor crepuscular: corpul de iluminat se activează când lumina scade sub 10 lux. Mod de iluminare: la detectarea mișcării se aprinde la 100% și luminează timp de 30 de secunde, apoi, pokud nu se detectează dalšímișcare, zhasne).
| Tip | De perete, Pe sol |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Material | Plastic |
| Solare | Da |
| Culoare | Negru |
| Loc | Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED/Tehnologie solară/Cu senzor |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 10 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 15 W |
| Temperatură de culoare | 4500 K |
| Flux luminos total | 200 lm |
| Capacitate | 1800 mAh |
| Tensiune | 5,5 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 10 W |
| Series | SOLAR Illumax |
| Producător | Illumaxx |

- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stoc
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, lăţime
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu alimentare solară
Livrare în peste 2 zile
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din plastic, cu alimentare solară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, din metal, diametru
În stoc
De perete, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stoc
- montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită