Compară prețurile celor 3 e-shop-uri de la 424,9 RON la 510 RON:
Globo 483111-28SH - Plafonieră LED dimabilă RADA, 28W/230V + telecomandă
Oferte recomandate
Alege dintre 3 magazine cu prețuri de la 424,9 RON până la 510 RON:
Acum este un moment bun pentru a cumpăra, prețul este în prezent cu 60,87 RON mai mic decât media.
Vezi istoricul prețurilorIstoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 485,77 RON
- 25.03.2026 - 485,77 RON
- 11.03.2026 - 469,52 RON
- 04.03.2026 - 485,77 RON
- 11.02.2026 - 469,52 RON
- 14.01.2026 - 485,77 RON
- 26.11.2025 - 469,52 RON
- 20.11.2025 - 485,77 RON
- 28.05.2026 - 424,9 RON
- 25.03.2026 - 424,9 RON
- 11.03.2026 - 424,9 RON
- 04.03.2026 - 424,9 RON
- 11.02.2026 - 424,9 RON
- 14.01.2026 - 424,9 RON
- 26.11.2025 - 424,9 RON
- 20.11.2025 - 424,9 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Corp de iluminat LED modern potrivit pentru camera de zi. Luminozitatea corpului de iluminat poate fi reglată prin folosirea unei telecomenzi. Difuzorul de lumină creează un efect unic de cer înstelat. Temperatura de culoare poate fi reglată de la 3000 K până la 6000 K. Funcție de lumină de veghe și funcție de memorare: corpul de iluminat reține ultima setare de lumină și se pornește cu această setare. Cu ajutorul tehnologiei LED veți economisi cu până la 80% din costurile energetice.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | La distanță |
| Putere | 230V |
| Formă | Rotundă, Atipică |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Unu |
| Culoarea luminii | Caldă, Rece |
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telefonul mobil/Control prin telefon/TUYA |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 28 W |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 28 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 28 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 120 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6000 K |
| Flux luminos total | 1698 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Series | UP WHITE Globo, RADA Globo |
| Producător | Globo |
Produse similare

Top Light Metal 40B RC - LED Plafonieră dimmabilă LED/51W/230V + Telecomandă alb
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Philips 32809/31/P3 - Plafonieră LED CANAVAL dimabilă LED/18W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED SIMPLE LED/12W/230V Briloner 7191-016
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Kanlux 18123 - Lampă de tavan LED FOGLER cu senzor de mișcare, 17 W, 230 V, Ø 33 cm
În stocLivrare gratuită
Top Light Metal 40B - Plafonieră LED LED/36W/230V 40 cm alb
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Searchlight 83829-30WH - Plafonieră LED CLOUDS, 16W, 230V, diam. 30 cm
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră MONA 3xE27/15W/230V albă
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Palnas 61000886 - Plafonieră LED MONY LED/26W/230V 3000K
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED design circular Planet pl d30 alba
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafoniera moderna alba cu 5 lumini reglabile patrata - Jeana
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Plafonieră Ledvance ORBIS PARIS 1xE27/25W/230V crem
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră SPACE 4xGX53/15W/230V albă
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED TURCONA LED/32W/230V Eglo 900706
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Zuma Line JE-DHR-0530-CH OMAR LED/48W/230V crom
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă OZZIET SCENE SWITCH LED/22W/230V 4000K Philips
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Philips - Plafonieră LED MOIRE, 10W/230V, 4000K
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Plafonieră RAYS 2xE27/60W/230V d. 60 cm crem
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Solight WO739 - Plafonieră LED pentru exterior LED/30W/230V IP65
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Emithor 63209 - Lampă tehnică LED SURFACE LED/30W/230V IP65
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Fulgur 24116 - LED Plafoniera ANETA STAR 420 LED/24W/230V 4000K
Din plastic, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Osram - Plafonieră ORBIS PARIS 2xE27/25W/230V albă
Din sticlă, din metal, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Searchlight 83829-40WH - Plafonieră LED CLOUDS LED/24W/230V Ø 38,5 cm
Cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
Plafonieră ARENA 45 3xE27/60W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră Ledvance ORBIS PARIS 1xE27/25W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră Argon 6002 TONI 3xE27/15W/230V albă
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră HORUS 4xE27/60W/230V albă
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED exterior DORI LED/24W/230V IP54 rotund
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Azzardo AZ2253 - Plafonieră LED MONZA, 5W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Plafonieră LED LARISA LED/15W/230V albă RED-Design Rendl-R12848
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Ecolite LED-IN01R-UGR/CCT/24W - LED plafonieră LED/24W/230V albă
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
HOMCOM Set de 2 Plafoniere LED Subțiri cu Design Minimalist și Modern, Reglabile, Candelabru LED din Oțel și Plastic, 60x30x3,7 cm, Alb | Aosom Romania
Din metal, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
LED Plafonieră LED/18W/230V 4200K
Din sticlă, din metal, din plastic
În stocCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Brilagi - Capcană electrică LED UV pentru insecte, 2 x LED, 5 W, 230 V, acoperire 70 m²
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Eglo 98451 - Iluminare LED RGB dimabilă pentru baie, 15,6W/230V, IP44 + telecomandă
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită

