Este ciudată și este într-adevăr foarte mare.
Luminează destul de puternic.
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă de birou LED wireless cu reglaj tactil al intensității luminoase. Braț flexibil reglabil. Încărcare prin USB (inclusă în pachet). Posibilitatea de a ajusta intensitatea și culoarea luminii după preferințe. Timp de iluminare: 4 ore. Timp de încărcare: 5 ore. Funcționează cu 2 baterii Li-Ion de 2200 mAh (incluse în pachet).
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Model | De birou |
| Cu dimmer | Da |
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Alb |
| Capacitate | 4400 mAh |
| Tip | Lampă de masă |
| Loc | Dormitor/Cameră de lucru |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă, cu variator de tensiune/Întrerupător pe corpul produsului |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4,5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 4,5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 50 W |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Flux luminos total | 640 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Durata de viață a bateriei | 4 h |
| Tensiune | 5 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 4,5 W |
| Metodă de conectare | USB |
| Series | FLEXLINK Paulmann, TABLE LAMP Paulmann |
| Producător | Paulmann |
Recenzii ale utilizatorilor
Este ciudată și este într-adevăr foarte mare.
Luminează destul de puternic.

De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, din lemn, în stil rustic
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Pentru noptiere, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, cu clemă/clește
În stocLivrare gratuită
De birou, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, cu întrerupător, din metal
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, cu întrerupător, cu dimmer
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, din lemn, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită