Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 5.465,33 RON la 6.215,4 RON:
Lustră de cristal pe cablu Ideal Lux KING 12×G9/40W/230V
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 5.465,33 RON până la 6.215,4 RON:
Descrierea produsului
Corpul de iluminat creează o atmosferă senzuală și romantică. Lungime reglabilă: 40-120 cm.Sticlă suflată manual. Corpul de iluminat este produs din materiale de înaltă calitate și durabile.
Specificații
| Material | Sticlă |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Abajur | Fără abajur |
| Formă | Rotundă |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 30 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 |
| Flux luminos total | 4440 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 36 W |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Soclu | G9 |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 12 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 40 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Series | KING Ideal Lux |
| Producător | IDEAL LUX |
Produse similare

Eglo 95286 - Lustra de cristal CLEMENTE 1xE27/60W/230V
Din cristal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Candelabru design clasic DUBAI SP24 OTTONE 243528 IDL
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustra aplicata design clasic DUBAI PL24 CROMO 243566 IDL
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră LED de cristal pe cablu Globo 64135H3 KATRINA 20xG9/3,5W/230V
Din cristal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
vidaXL Candelabru cu pandantiv, 36,5 x 46 cm
În stil modern, cu întrerupător, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Ideal Lux Crystal GIOCONDA 12×E14/40W/230V
Din cristal, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
vidaXL Lustră albă cu mărgele de cristal din sticlă 8xG9 29 cm
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră de cristal pe cablu 13xG9/40W/230V crom
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră aplicată Maytoni DIA890-CL-18-G PALACE 18xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 7 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe lanț Maytoni DIA750-TT40-WG BELLA 7xE14/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 8 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Globo 64138H1G - Candelabru cu cablu QUEENA, 8xE14/40W/230V, auriu
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Eglo 49717 - Corp de iluminat pendul TALBOT 2 1xE27/60W
Cu abajur, din sticlă, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră de cristal pe cablu Ideal Lux COLOSSAL 15×E14/40W/230V
Din cristal, în stil modern, în stil provence
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu Faro 20104 MUTE LED/24W/230V 4000K
Pentru bucătărie, cu abajur, din sticlă
În stocLivrare gratuită
Candelabru cu 3 brate design italian 9801
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
lustră pe cablu ORION 1xE27/40W/230V crom lucios
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră pe lanț DIANA 6xE14/40W/230V crom mat
Cu abajur, din sticlă, din metal
În stocLivrare gratuită
Lustră de cristal aplicată Brilagi CRYSTAL 6xE14/60W/230V crom lucios
Din cristal, din metal, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Globo 64138H1S - Candelabru suspendat pe cablu QUEENA, 8xE14/40W/230V, argintiu
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră LED aplicată AVALON LED/50W/230V Rabalux 2229
Cu abajur, din cristal, din metal
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Atmosphera JADA 1xE27/40W/230V ratan
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Ideal Lux NEGRESCO 10×E14/40W/230V
Atipică
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu Brilagi MILLA 15xG9/3W/230V auriu
Cu abajur, din sticlă, din metal
În stocLivrare gratuită
vidaXL Candelabru cu 1600 cristale
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustra, Pendul boho style design natural Nana
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră de cristal pe lanț CHELSEA 6xE14/40W/230V
Din cristal, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Ideal lux - Lampa suspendata de cristal 5xE14/40W/230V
Din cristal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampa suspendată Art Deco aurie cu sticlă curcubeu 50cm 8 lumini - Uvas
Pentru bucătărie, cu abajur, din sticlă
În stocLivrare gratuită
vidaXL Plafonieră cu abajururi cu plasă sârmă pentru 4 becuri LED G9
Cu abajur, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu RUCHE 1xE27/60W/230V ratan
Cu abajur, din carton, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu ELBA 1xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Eglo 39093 - Lustra BASILANO 8xE14/40W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Dalber 54602 - Lustr copii LITTLE LION 1xE27/15W/230V
De tavan
În stocLivrare gratuită
SET 2x bec LED auto 11972 U2500 CX H7/H18 PX26d/PY26d-1/16W/12V 6000K
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită