

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat tehnic LED pentru tavan/ perete cu senzor PIR. Timp de iluminare: 2 min. Raza de acțiune a senzorului: 4-5 m. Unghi de detecție: 60 °. IP54 - rezistent la praf și apă. Potrivit pentru utilizare atât în interior, cât și în exterior - grădini, terase, intrări în clădiri, garaje, holuri, depozite etc.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Putere | 230V |
| Culoare | Alb |
| Stil | Clasic |
| Loc | Grădină și alei/Garaj |
| Funcție | Tehnologie LED/Cu senzor |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Grad de rezistență mecanică | IK07 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 20 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 20 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 130 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 1850 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 17000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20 W |
| Series | TECHNIC Wojnarowscy |
| Producător | Wojnarowscy |

De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
În stoc
- plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită

De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Suspendat, rotund
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din crom, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Suspendat, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, - plafonieră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
În stoc
- plafonieră, de 230V
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 24V, din plastic
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu iluminare
În stocLivrare gratuită