
Senzor de exterior DETECT ME 1 IP44 Eglo 96452
Freestanding, cu senzor mișcare
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 183.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Perioadă de garanție | 60 luni |
|---|---|
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 30 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 5000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Flux luminos total | 2750 lm |
| Tip | Proiector LED |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 190 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 30 W |
| Loc | Grădină și alei/Garaj |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Stil | Altele |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 30 W |
| Series | FAEDO Eglo |
| Producător | Eglo |

Freestanding, cu senzor mișcare
În stoc
De perete, - plafonieră, cu senzor mișcare
În stoc
Freestanding
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, - plafonieră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, - plafonieră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - plafonieră, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De 230V
În stocLivrare gratuită
Suspendat, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Electrice, pentru sufragerie
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită