








Dimensiuni 76×80 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
PIANO este masa perfectă pentru cei care au un gust pentru soluții moderne. Datorită a două inserții de 40 cm, blatul poate fi extins la 160 sau 200 cm - acest lucru este foarte ușor datorită utilizării unor patine sincrone de înaltă calitate. Masa este perfectă pentru toate tipurile de evenimente de familie sau întâlniri cu prietenii și, de asemenea, va încânta privirea cu designul său minimalist, dar elegant.
| Adâncime: | 80 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 76 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Decor | Stejar |
| Tip masă | Extensibilă |
| Stare | Nou |
| Lățime | 120 cm / 160 cm / 200 cm |
| Înălțime | 76 cm |
| Număr de inserții | 2 buc. x 40 cm (ascunse sub blat) |
| Funcție | Blat desfășurător |
| Suprafață | Mată |
| Greutate cu ambalaj | 46 kg |
| Altele | Produs pentru autoasamblare cu instrucțiuni furnizate |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Mazzoni |

76×80 cm, extensibilă, în stil modern

76×80 cm, extensibilă, în stil modern

76×80 cm, extensibilă, în stil modern

60×70 cm, în stil modern, decor stejar

76×80 cm, extensibilă, în stil modern

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
55×65 cm, extensibilă, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, cu sertar
În stocLivrare gratuită
55×65 cm, extensibilă, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, decor stejar

76×90 cm, în stil modern, decor stejar

Decor tec, cu picioare metalice, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu blat din PAL, fixă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, pentru 4 persoane, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
76×90 cm, extensibilă, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, decor stejar

În stil modern, cu picioare metalice, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
76×120×80 cm, pentru 4 persoane, dreptunghiulară

În stil industrial, pentru 6 persoane, cu picioare metalice
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor stejar, cu sertar
În stocLivrare gratuită
76×80 cm, extensibilă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, cu sertar

În stil modern, decor fag, decor pin
În stocLivrare gratuită
76×90 cm, în stil modern, fixă

În stil modern, cu blat din lemn, fixă
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
55×60 cm, extensibilă, în stil modern

În stil modern, pentru 4 persoane, cu sertar
În stocLivrare gratuită
78×80×80 cm, rotundă, mată

77×90 cm, extensibilă, rotundă

75×120×70 cm, decor stejar, cu picioare metalice

76×75 cm, extensibilă, în stil modern

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri

42×90×60 cm, mată, decor stejar

Extensibilă, ovală, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, mată

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din metal

77×110 cm, extensibilă, rotundă

75×90 cm, extensibilă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, cu sertar

93×135×45 cm, lucioasă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă

40×90×50 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă

45×110×60 cm, în stil modern, mată