








Dimensiuni 76×120×80 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
✔️ Dimensiuni compacte – ideală pentru bucătării și sufragerii mici. ✔️ Formă dreptunghiulară – asigură o funcționalitate optimă. ✔️ Formă minimalistă – accentuează designul modern. ✔️ Finisare atentă și solidă – garantează durabilitate pentru ani de zile.
| Lăţime: | 120 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 80 cm |
| Înălţime: | 76 cm |
| Decor | Stejar |
|---|---|
| Număr persoane | 4 |
| Tip masă | Fixă |
| Formă | Dreptunghiulară |
| Stare | Nou |
| Lățime | 120 cm |
| Înălțime | 76 cm |
| Forma blatului | Rectangulară |
| Material | Furnir de stejar + lemn de hevea |
| Stil | Modern / Scandinav |
| Greutate cu ambalaj | 22 kg |
| Altele | Produs pentru autoasamblare cu instrucțiuni furnizate |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | MAZZONI EXPORT |

76×120×80 cm, pentru 4 persoane, dreptunghiulară

76×120×80 cm, decor stejar, dreptunghiulară

76×75 cm, extensibilă, în stil modern

78×80×80 cm, rotundă, mată

78×80×80 cm, rotundă, mată

55×65 cm, extensibilă, în stil modern

60×70 cm, în stil modern, decor stejar

În stil modern, cu picioare metalice, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
Decor tec, în stil retro, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
55×65 cm, extensibilă, în stil modern

78×90 cm, extensibilă, în stil modern

În stil scandinav, cu picioare metalice, cu sertar
În stocLivrare gratuită
În stil industrial, cu picioare metalice, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare metalice, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil industrial, cu picioare metalice, cu blat din lemn
Disponibil în 12 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare din lemn, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
78×90 cm, extensibilă, în stil modern

76×75 cm, extensibilă, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, cu sertar
În stocLivrare gratuită
76×105×105 cm, rotundă, decor stejar

În stil modern, cu picioare din lemn, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
Lucioasă, în stil industrial, cu picioare metalice
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor stejar, decor pin
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor stejar, cu sertar
În stocLivrare gratuită
În stil rustic, decor fag, decor pin
În stocLivrare gratuită
78×80×80 cm, rotundă, mată

Cu picioare din lemn, cu blat din lemn, fixă
În stocLivrare gratuită
76×80 cm, extensibilă, în stil modern

Extensibilă, rotundă, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu picioare metalice, cu blat din PAL, fixă
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
42×90×60 cm, mată, decor stejar

Extensibilă, în stil modern, mată

Extensibilă, ovală, în stil modern

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

În stil modern, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, decor stejar

77×110 cm, extensibilă, rotundă

45×90×50 cm, în stil modern, mată

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri

45×110×60 cm, în stil modern, cu sertar

75×90 cm, extensibilă, în stil modern

93×135×45 cm, lucioasă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă

40×100×60 cm, în stil modern, mată

45×110×60 cm, în stil modern, mată