



Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Setarea temperaturii de culoare, dimming-ul și funcția de noapte prin intermediul telecomenzii.Telecomanda este inclusă în pachet.
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Tehnologie LED/Control la distanță |
|---|---|
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 35 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 35 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 135 W |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Flux luminos total | 2000 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 100000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Stil | Altele |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 35 W |
| Series | ORBIS Osram, Ledvance + dárek zdarma |
| Producător | Ledvance |



Din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, înălţime
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită


Din metal
În stocLivrare gratuită


Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stoc

În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină rece
În stoc
Din metal, din plastic, lăţime
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită


Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc