
Lustră LED dimabilă aplicată LED/45W/230V 3000-6500K + telecomandă
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 342,9 RON
- 24.07.2024 - 342,9 RON
- 19.04.2024 - 343 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Lustră aplicată cu sursă LED cu consum redus de energie. Temperatură de culoare: 3.000-6.500 K. Funcție de reglare lentă a luminozității. Produsul poate fi controlat cu ajutorul telecomenzii incluse în pachet.
Specificații
| Perioadă de garanție | 36 luni |
|---|---|
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 45 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 3900 lm |
| Tip | Lustră aplicată |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Echivalent cu un bec convențional | 270 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 45 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Formă | Rotund |
| Unghiul fasciculului luminos | 360 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 45 W |
| Modalitate de suspendare | Aplicată |
| Stil | Altele |
| Series | CCT DIM V-Tac |
| Producător | V-Tac |
Produse similare


Plafonieră LED dimabilă LED/75W/230V 3000-6500K + telecomandă
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă GAFARES LED/15W/230V auriu Eglo 900423 + telecomandă
Din metal, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Osram - Plafonieră ORBIS SPIRAL LED, 26W, 230V, 45x45 cm, alb
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă LAYLA cu telecomandă LED/26W/230V
Cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED dimabila design slim Axel aurie 80cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă aplicată LED/70W/230V 3000-6500K + telecomandă
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă LED/70W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă RUNA LED/18W/230V Briloner 3701-014 + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED dimabila cu telecomanda design modern TABANO alb 48272-46 GL
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Orion DL 7-657/28 BULLY LED/28W/230V d. 28 cm auriu
Din metal, cu lumină caldă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Eglo 99138 - Plafonieră LED încastrată FUEVA 5 LED/11W/230V
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stoc
Plafonieră LED dimabilă RUNA LED/22W/230V argintiu Briloner 3704-014 + telecomandă
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED dimabilă LUCIA LED/60W/230V Ø 59 cm maro + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Panou LED încastrat Aigostar LED/40W/230V 6500K 60x60cm alb
Din metal, din plastic, cu lumină rece
În stoc
Plafonieră LED dimabilă 85W, 230V, 3000-6500K, cu telecomandă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED ORBIS SPIRAL LED/26W/230V Ledvance
Din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră CASERTA 2xE27/15W/230V 32x32 cm Argon 7146
Din sticlă, din metal, diametru
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă EDGING LED/51W/230V Leuchten Direkt 14855-16 + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED IDUN LED/15,5W/230V Eglo 75634
În stocLivrare gratuită
Osram - Plafonieră LED ORBIS, 24W/230V, 2700/4000/6500K, Ø 41 cm, crom
Din metal
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED 12W, 230V, diam. 32 cm, gri/argintiu
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED/14W/230V crom lucios
Din metal
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED FREE LED/18W/230V d. 29 cm Briloner 3391-014
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Globo 48558-48 EILA LED/48W/230V d. 48 cm + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Ledvance ORBIS SPARKLE LED/35W/230V 2700-6500K
În stocLivrare gratuită
Globo 12367-15 - Plafonieră LED VITOS LED/15W/230V
Din metal, din plastic, lăţime
În stoc
Eglo 99218 - Plafonieră LED FUEVA 5 LED/10,5W/230V
În stoc
Plafonieră LED dimabilă RAINER LED/48W/230V Globo 41745-48 + telecomandă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Globo WILTON 67381-16 - Plafonieră LED 16W/230V 3000/4000/6000K
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED LUCIA LED/24W/230V, diametru 31 cm, bej
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil PILANA, 48 W/230 V, stejar/alb, Ø 40 cm + telecomandă
Din metal, din lemn, lăţime
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Eglo 98451 - Iluminare LED RGB dimabilă pentru baie, 15,6W/230V, IP44 + telecomandă
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Philips 34059/11/16 - Corp de iluminat LED perete baie MYBATHROOM FIT 3xLED/2,5W/230V
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită