
Lampă modernă de exterior antracit cu LED - Uma
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Ledvance pe care îl avem în stoc la prețul de 266.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | Freestanding |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Culoare | Gri |
| Loc | Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 9 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 9 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 40 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 600 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 90 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 12500 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Stil | Altele |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 9 W |
| Series | PYRAMID Ledvance |
| Producător | Ledvance |

Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stoc
Freestanding, - montare sol, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stoc
Freestanding, - montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, - montare sol
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită