
Lampă modernă de perete pentru exterior pătrată cu 2 lumini gri închis - Fox
De perete, de 230V, din metal
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Wojnarowscy pe care îl avem în stoc la prețul de 64.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Putere | 230V |
|---|---|
| Tip | Aplică de exterior |
| Loc | Grădină și alei |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Soclu | GU10 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 6 W |
| Număr de becuri | 2 |
| Becuri incluse | NU |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Stil | Altele |
| Series | BOSTON Polux, PARETE Wojnarowscy |
| Producător | Wojnarowscy |

De perete, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, - montare sol
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din lemn
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stoc
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
De perete, freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, de 230V
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită

Freestanding, - montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită

Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, din metal, diametru
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Mobil, A+++, A++
În stocLivrare gratuită