
Plafonieră LED Brilliant QUON LED/24W/230V 3000K 40x40 cm negru
Înălţime, diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Belis pe care îl avem în stoc la prețul de 180.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Stil | Altele |
|---|---|
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Formă | Rotund |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Unghiul fasciculului luminos | 180 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Echivalent cu un bec convențional | 125 W |
| Flux luminos total | 1800 lm |
| Series | CORAL Belis |
| Producător | Belis |

Înălţime, diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită




Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită


Din plastic, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stoc

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc


Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită


Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită


Din metal, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc