

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Greenlux pe care îl avem în stoc la prețul de 272.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
|---|---|
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 32 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 32 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 190 W |
| Temperatură de culoare | 3800 K |
| Flux luminos total | 2700 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Tip | Plafonieră |
| Stil | Altele |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 32 W |
| Series | FENIX Greenlux, LED FENIX Greenlux |
| Producător | Greenlux |


Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din plastic, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, înălţime
În stoc
Din metal, din plastic, lăţime
În stoc
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc


Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită