Recomandăm
Ventilator de tavan Lucci Air 213044 WHITEHAVEN 1xGX53/18W/230V negru + telecomandă
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 1.823,9 RON
- 07.11.2025 - 1.823,9 RON
- 24.07.2024 - 1.518,9 RON
- 12.07.2024 - 1.519 RON
- 15.01.2024 - 1.377 RON
Descrierea produsului
Ventilator de tavan cu un design elegant, care se potrivește în toate apartamentele și casele. Datorită corpului și palelor din material ABS, este ideal pentru medii și zone de coastă. Ventilatorul include iluminat LED încorporat, care este dimabil în trei trepte. Controlul se face printr-o telecomandă, care vă permite să controlați ventilatorul, de exemplu, din confortul patului. Telecomanda este inclusă în pachet. 6 viteze ajustabile. Funcție de reversare (vară/iarnă). Max. debit de aer: 200 m³/min. Puterea motorului: 35 W.Nivel de zgomot: 17-29 dB. GARANȚIE: Pentru toate ventilatoarele fixe Lucci air, FANAWAY și BAYSIDE, producătorul oferă o garanție de 5 ani pentru înlocuirea motorului.
Specificații
| Temperatură de culoare | 3000 K |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Nivel de zgomot | 29 |
| Stil | Altele |
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Tehnologie LED/Control la distanță |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 18 W |
| Tip | Ventilator de tavan cu iluminare |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | GX53 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 18 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 18 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 117 W |
| Flux luminos total | 1700 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Series | LED LIGHT 121357 FOR FANS, WHITEHAVEN Lucci air |
| Producător | Lucci air |
Cele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
SET 6x bec LED Philips GU10/4,6W/230V 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
SET Bec 3x LED Philips A60 E27/8W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
SET 6x Bec LED Philips E14/5,5W/230V 2700K
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
Cu proiecție
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Solight IR04 - Încălzitor cu infraroșu suspendat, 2000 W / 230 V, IP24
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Cuier de perete cu LED Eglo 99596 CIVITATE LED/18W/230V
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Lampă LED RGB dimabilă cu ceas deșteptător și încărcare Qi Immax 08986L 30W/230V auriu
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită




























