Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 472,63 RON la 657,9 RON:
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 472,63 RON până la 657,9 RON:
Istoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 565,27 RON
- 18.04.2026 - 565,27 RON
- 17.11.2025 - 602,88 RON
- 10.03.2025 - 464,81 RON
- 30.05.2026 - 472,63 RON
- 18.04.2026 - 472,63 RON
- 17.11.2025 - 472,63 RON
- 10.03.2025 - 464,81 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Plafonieră LED cu aspect simplu. Produsul poate fi controlat cu telecomanda (inclusă) sau cu întrerupătorul de perete. Cu telecomanda se poate regla luminozitatea sau seta temperatura de culoare în intervalul 3.000-6.000 K. Alte funcții: temporizator, lumină de veghe și funcție de memorare. Potrivită pentru camera de zi, dormitor, sufragerie sau camera de studiu.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | La distanță |
| Putere | 230V |
| Formă | Pătrată |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Unu |
| Culoare | Gri |
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Tehnologie LED/Control la distanță |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 60 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 60 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 345 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6000 K |
| Flux luminos total | 5000 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 60 W |
| Series | TESIA Rabalux |
| Producător | Rabalux |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Execuție de calitate, dar și prețul a fost mai ridicat.
Produse similare

Plafonieră LED pentru baie CIRCLE LED/18W/230V 4000K d. 30 cm IP44 negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Plafoniera LED design modern simplu MATTHEW D-50cm negru/opal
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
LED plafonieră baie cu senzor LED/24W/230V IP44 4000K Ø35 cm + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stoc
Plafonieră Brilagi BELLADONNA 2xE27/15W/230V d. 40 cm alb/stejar nuc
- bec tip LED, rotundă, cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră CLARE 2xE27/24W/230V Ø 30 cm khaki
În stil modern, cu întrerupător, de 24V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră modernă gri cu alb 38cm incl. LED Dimmable RGB - Kanton
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED cu telecomanda design slim MONZA S 22 CCT neagra
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră FIT 2xE14/10W/230V alb
Atipică, pentru living și dormitor, în set
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Brilliant - Spot LED COVELO 2x GU10/5W/230V, negru/auriu
În stocLivrare gratuită
Plafonieră Zuma Line 1206 SPHERE 1xG9/8W/230V negru
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RIZA LED/18W/230V beton Sollux SL.0995
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED FREE LED/12W/230V d. 19 cm Briloner 3175-014
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Plafonieră cu senzor CLARE 3xE27/24W/230V d. 40 cm negru Brilagi
Rotundă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră CLEO 3xE27/24W/230V d. 40 cm neagră
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Plafoniera moderna cu 5 spoturi LAXER alb
În stil modern, cu întrerupător, atipică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră Brilagi BELLADONNA 2xE27/15W/230V d. 40 cm alb/stejar
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Plafonieră PLATO 1xE14/40W/230V d. 19 cm
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră de exterior SONNY 2xE27/18W/230V IP54 RED-Design Rendl-R10382
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED cu telecomanda MONZA S 40 CCT BK
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră PLATO 1xE14/40W/230V d. 25 cm
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Eglo 901436-LED Plafonieră pentru baie FUEVA-Z LED/9,5W/230V 16,8cm IP44 crom
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Eglo 96034 - LED Plafoniera COMPETA 1 LED/24W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED moderna AMANDA TOP 60 3-STEP DIMM neagra
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Eglo 99623 - Plafonieră LED VALCASOTTO, 20W, 230V, Ø 37 cm, maro
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED VITAL LED/12W/230V 4000K crom mat
Pătrată, cu o sursă de iluminat
În stoc
Plafonieră modernă gri cu alb 48cm incl. LED Dimmable RGB - Kanton
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Briloner 7074-415 STAR SKY LED/21W/2300V d. 28 cm negru
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă LED/51W/230V neagră Top Light + telecomandă
Rotundă, atipică, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Spot NERO 2xGU10/40W/230V negru/auriu Sollux SL.1070
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră modernă neagră cu sticlă fumurie - Puck
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stoc
Plafonieră Ledvance ORBIS MILAN 2xE27/10W/230V negru
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Immax NEO 07254L - LED LUNGO 20W/230V Wi-Fi Tuya negru + DO, stins reglabil
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Decorațiune 7xLED/230V/4xAA șemineu
Electrice, pentru sufragerie
În stocLivrare gratuită
SET 2x bec LED auto 11972 U2500 CX H7/H18 PX26d/PY26d-1/16W/12V 6000K
Tip LED
În stocLivrare gratuită
