Recomandăm
Comoda Culoare Alb / Negru, SPRING EK180
Dimensiuni 80×180×37 cm
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 1.681 RON
- 20.02.2025 - 1.681 RON
- 11.02.2025 - 1.316 RON
- 31.01.2024 - 1.418 RON
Descrierea produsului
Material DTD Laminat: AlbMetal: Negru Dimensiunile Comodei Lățime: 180 cm Adâncime: 37 cm Înălțime: 80 cm Design: 3-Uși 2 Spații de stocare deschise Structură Metalică Muchii în ABS Livrată Dezasamblată.
Dimensiuni
| Lăţime: | 180 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 37 cm |
| Înălţime: | 80 cm |
Specificații
| Suprafață | Lucioasă, Mată |
|---|---|
| Tip | Cu uși |
| Stil | Modern |
| Sistem de deschidere | Clasic - cu balamale |
| Formă | Dreaptă |
| Culoare | Alb |
| Material | PAL |
| Picioare | Cu picioare, Fără picioare |
| Volum | 0.1380 |
| Ambalare | 1 |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Spatiu de depozitare | Cu dulapuri, Spatiu de depozitare deschis |
| Suprafata | Lucios |
| Adancime | 37 cm |
| Latime | 180 cm |
| Inaltime | 80 cm |
| Picioruse | Cu picioruse |
| Tip inchidere | Cu usi |
| Forma | Drept |
| Manere | Fara manere |
Cele mai bune produse de la SCANDIshop.ro

IB Laursen Servetele de masa GRAND MA'S FLOWERS, 50 buc
În stoc
Loc de joaca pentru copii de gradina NERF BATTLE FORT 4,45 x 1,84 m
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET roz pudra
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Masuta din bambus pentru laptop GION XL
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Canapea extensibila cu colt bilateral ZENA, gri deschis
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
Sertar sub pat Culoare Alb, 150 cm
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Coltar extensibil in forma de U VENORIA, petrol, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Scaun de birou AVOLA VELVET gri deschis
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea cu arcuri impachetate individual si fibra de cosos COCO MAXI 20 cm 160x200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Grilaj Bariera pentru uSi / scAri Inaltimea barierei: 68 cm, Latimea barierei: 72 - 122 cm
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Canapea colt extensibila SMART COSARO bej, cu colt bilateral + 2 perne CADOU
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET bordeaux
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea spuma DELUXE 120 x 200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Corp de iluminat argintiu TWEED
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cearsaf din bumbac pentru patut de copii ELIVINE alb 110x160 cm
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
Set patura anuala 140 x 200 cm cu perna 70 x 90 cm NOCTIS
În stoc
Cuvertura pe tot parcursul anului cu perna CLASSIC 40 x 50 cm
În stoc
Perna decorativa pentru copii, RAINBOW 40x40 cm
40×40 cm, decorativă, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc













