
Covor Universal Anouk Abstract, 160 x 230 cm
419 RON

Covor Universal Anouk Abstract, 140 x 200 cm
140×200 cm, cu fir scurt, dreptunghiular, în stil modern
-21 %321,09 RON
405,07 RON

Covor Universal Anouk Abstract, 160 x 230 cm
160×230 cm, cu fir scurt, dreptunghiular, în stil modern
-21 %432,25 RON
545,3 RON
Covor Universal Anouk Abstract, 160 x 230 cm
Istoricul prețurilor
- 29.05.2026 - 419 RON
- 26.03.2025 - 419 RON
- 25.03.2025 - 524 RON
- 20.03.2025 - 451 RON
- 10.03.2025 - 524 RON
- 05.03.2025 - 451 RON
- 26.02.2025 - 524 RON
- 22.02.2025 - 451 RON
- 15.02.2025 - 524 RON
- 13.02.2025 - 451 RON
- 11.02.2025 - 524 RON
- 04.02.2025 - 451 RON
- 03.02.2025 - 524 RON
- 03.02.2025 - 499 RON
- 16.01.2025 - 399,2 RON
- 10.01.2025 - 469,06 RON
- 01.01.2025 - 499 RON
- 27.12.2024 - 424 RON
- 24.12.2024 - 499 RON
- 20.12.2024 - 424 RON
- 10.12.2024 - 499 RON
- 06.12.2024 - 424 RON
- 05.12.2024 - 499 RON
- 04.12.2024 - 374 RON
- 03.12.2024 - 499 RON
- 27.11.2024 - 390 RON
- 14.11.2024 - 409,1 RON
- 06.11.2024 - 410 RON
- 01.11.2024 - 350 RON
- 01.11.2024 - 499 RON
- 01.10.2024 - 399 RON
- 18.09.2024 - 350 RON
- 17.09.2024 - 320 RON
- 13.09.2024 - 424 RON
- 04.09.2024 - 499 RON
- 26.08.2024 - 375 RON
- 15.08.2024 - 322 RON
- 14.08.2024 - 375 RON
- 01.08.2024 - 499 RON
- 28.07.2024 - 424 RON
- 24.07.2024 - 499 RON
- 17.07.2024 - 429 RON
- 16.07.2024 - 499 RON
- 12.07.2024 - 424 RON
- 26.06.2024 - 499 RON
- 25.06.2024 - 399 RON
- 30.04.2024 - 499 RON
- 26.04.2024 - 424 RON
- 18.04.2024 - 499 RON
- 17.04.2024 - 424 RON
- 16.04.2024 - 499 RON
- 11.04.2024 - 424 RON
- 01.04.2024 - 499 RON
- 29.03.2024 - 449 RON
- 27.03.2024 - 499 RON
- 20.03.2024 - 399 RON
- 19.03.2024 - 499 RON
- 14.03.2024 - 424 RON
- 10.03.2024 - 499 RON
- 08.03.2024 - 424 RON
- 02.03.2024 - 499 RON
- 01.03.2024 - 449 RON
- 27.02.2024 - 499 RON
- 27.02.2024 - 649 RON
- 22.02.2024 - 552 RON
- 30.01.2024 - 649 RON
- 15.01.2024 - 549 RON
Descrierea produsului
Design plin de imaginație și nuanțe ușor de combinat. Iar acestea nu sunt singurele avantaje ale covoarelor brandului Universal . Acestea îți protejează eficient picioarele de podeaua rece. De ce să ai covoare în casă? Casa ta are o podea neobișnuit de rece? Un covor va crește temperatura cu 2 °C. Astfel, te va ajuta să reduci costurile la încălzire. Unele dintre covoarele Universal sunt antistatice. Asta înseamnă că îți va fi mult mai ușor să aspiri firmiturile sau părul de animale. Despre brandul Universal: Plictiseala se furișează în casa ta? Covoarele moderne Universal o vor alunga imediat! Sunt plăcute la atingere și, în plus, au proprietăți excelente de izolare termică și fonică, fiind și ușor de întreținut.
Specificații
| Produs în | ES |
|---|---|
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Înălțime fir | 13 mm |
| Grosime | 1.6 cm |
| Lungime fir covor | Cu fir mediu |
| Formă | Dreptunghiulară |
| Greutate | 10.38 kg |
| Lățime | 160 cm |
| Lungime | 230 cm |
| Amplasare | Interior |
| Tip de finisaj | Heat set |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute/margini întărite |
| Tipul de fire | Tăietură (saxony) |
| Seria | Anouk |
| Model | Abstract |
| Design | Modern/glamour |
| Calitate | Back To School/Extra |
| Densitate | 310000 puncte/m² |
| Densitatea materialului | Medie |
| Caracteristici | Potrivit pentru aspirator robot/adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă/doar curățare profesională |
| Material partea din spate | Iută |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Producător | Universal |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Covor crem 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cm, unicolor, dreptunghiular

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Măsuță auxiliară rotundă din metal ø 25 cm Salo – House Nordic
54 cm, ⌀ 25 cm, rotundă, ovală
Disponibil în 2 e-shop-uri

Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
Tip traversă, cu fir scurt, unicolor

Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm






