
Covor Universal Anouk Abstract, 120 x 170 cm
120×170 cm, cu fir scurt, de interior, cu motiv abstract
-35 %256,74 RON
394,99 RON

Covor 240x330 cm Anouk Abstract – Universal
240×330 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy, cu fir mediu
-35 %1.338 RON
2.059 RON

Covor Universal Anouk Abstract, 160 x 230 cm
160×230 cm, cu fir scurt, de interior, cu motiv abstract
-35 %432,25 RON
665 RON
Istoricul prețurilor
- 18.05.2026 - 1.338 RON
- 23.04.2026 - 1.688 RON
- 28.03.2026 - 2.059 RON
- 17.03.2026 - 1.399 RON
- 12.03.2026 - 1.499 RON
- 05.03.2026 - 1.699,15 RON
- 24.02.2026 - 1.999 RON
- 20.02.2026 - 1.699,15 RON
- 16.02.2026 - 1.999 RON
- 14.02.2026 - 1.699,15 RON
- 10.02.2026 - 1.999 RON
- 23.01.2026 - 1.499 RON
- 16.01.2026 - 1.599 RON
- 10.01.2026 - 1.739 RON
- 06.01.2026 - 1.999 RON
- 05.12.2025 - 1.699,15 RON
- 14.11.2025 - 1.383 RON
- 01.11.2025 - 1.490 RON
- 27.10.2025 - 1.830 RON
- 23.10.2025 - 1.703,2 RON
- 15.07.2025 - 1.979 RON
- 11.07.2025 - 1.702 RON
- 26.06.2025 - 1.979 RON
- 20.06.2025 - 1.643 RON
- 17.06.2025 - 1.979 RON
- 10.06.2025 - 1.682 RON
- 06.06.2025 - 1.702 RON
- 01.06.2025 - 1.979 RON
- 27.05.2025 - 1.583 RON
- 23.05.2025 - 1.682 RON
- 25.04.2025 - 1.597 RON
- 15.04.2025 - 1.879 RON
- 20.03.2025 - 1.616 RON
- 10.03.2025 - 1.879 RON
- 05.03.2025 - 1.616 RON
- 26.02.2025 - 1.879 RON
- 22.02.2025 - 1.616 RON
- 15.02.2025 - 1.879 RON
- 13.02.2025 - 1.616 RON
- 11.02.2025 - 1.879 RON
- 08.02.2025 - 1.616 RON
- 16.01.2025 - 1.559 RON
- 10.01.2025 - 1.766 RON
- 24.12.2024 - 1.879 RON
- 20.12.2024 - 1.597 RON
- 19.12.2024 - 1.879 RON
- 14.11.2024 - 1.597,1 RON
- 06.11.2024 - 1.601,6 RON
- 01.11.2024 - 1.319 RON
- 01.10.2024 - 1.503 RON
- 17.09.2024 - 1.599 RON
- 13.09.2024 - 1.597 RON
- 04.09.2024 - 1.879 RON
- 25.08.2024 - 1.599 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Covor 240x330 cm Anouk Abstract – Universal
Dimensiuni
| Lăţime: | 240 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 330 cm |
Specificații
| Amplasare | De interior |
|---|---|
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Motiv | Abstract |
| Produs în | ES |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Înălțime fir | 13 mm |
| Grosime | 1.6 cm |
| Lungime fir covor | Cu fir mediu |
| Formă | Dreptunghiulară |
| Greutate | 16.36 kg |
| Lățime | 240 cm |
| Lungime | 330 cm |
| Tip de finisaj | Heat set |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute/margini întărite |
| Tipul de fire | Tăietură (saxony) |
| Seria | Anouk |
| Model | Abstract |
| Design | Glamour/modern |
| Calitate | Extra/Back To School |
| Densitate | 310000 puncte/m² |
| Densitatea materialului | Medie |
| Caracteristici | Potrivit pentru aspirator robot/adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | Doar curățare profesională/a se curăța cu o cârpă umedă |
| Material partea din spate | Iută |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Culoare | Multicolor |
| Producător | Universal |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Sunt foarte mulțumită! Festonat impecabil, culori ca în fotografie! A ajuns la destinație impecabil! Recomand!!
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Muncă îngrijită și de calitate.
Recomandăm

Covor în culoare naturală deschisă țesut manual din lână 160x230 cm Calmio – Hanse Home
160×230 cm, unicolor, în stil scandinav
Livrare gratuită
Covor crem lavabil 160x230 cm Sky – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, unicolor, de interior

Covor negru-alb reversibil/țesut manual din lână 160x230 cm Donna – Hanse Home
160×230 cm, din lână, de interior
Livrare gratuită
Covor lana Salamanka menta Selectează mărime: 300 X 400
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
Covor crem 200x290 cm – Universal
200×290 cm, unicolor, de interior

Covor crem țesut manual din lână 200x290 cm Leo Scallop – Flair Rugs
200×290 cm, din lână, de interior

Covor crem 200x290 cm Art – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Covor Universal Moar Hakuna, 120 x 170 cm
120×170 cm, de interior, din material sintetic

Covor de exterior 200x290 cm Luna – Universal
200×290 cm, de exterior, cu fir lung/ shaggy

Covor Universal Anouk Abstract, 120 x 170 cm
120×170 cm, cu fir scurt, de interior

Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
Covor lana Dafne alabstrowy Selectează mărime: 160 X 240
Dreptunghiular, din lână, în stil modern
În stoc
Covor crem 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită
Traversa Vultur bicefal albastru 100-001 Selectează lătime: 120 X
Tip traversă, dreptunghiular, în stil modern
În stoc
Covor Universal Moar Hakuna, 160 x 230 cm
160×230 cm, de interior, din material sintetic

Covor gri 160x230 cm Creation – Universal
160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Covor pentru exterior și interior crem 240x340 cm Nova 1201 – Ayyildiz Carpets
240×340 cm, cu fir lung/ shaggy, cu fir mediu

Covor albastru/bej 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Set boluri cu suport pentru câini din ceramică ø 13 cm Dog Fantasy – Plaček Pet Products
Boluri și cutii

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Set olivieră și oțetieră din porțelan Whiteline – Orion
Manuală, Set de recipiente condimente
Disponibil în 2 e-shop-uri

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

Taburet gri deschis Milou – White Label
45×50×35 cm, dreptunghiulare, din material textil
Livrare gratuită
Suport pentru hârtie igienică auriu din oțel inoxidabil Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

Scurgător de vase negru din metal 43x23,5 cm Radka – Orion

Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac






