Recomandăm
Ventilator LED de tavan Philips BLISS LED/35W/230V 5500/4000/2700K alb + telecomandă
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 1.682,9 RON
- 19.11.2025 - 1.682,9 RON
- 19.03.2024 - 1.392 RON
- 15.01.2024 - 1.418 RON
Descrierea produsului
Plafonieră LED cu ventilator și telecomandă. Dacă ventilatorul nu funcționează, palele transparente se retrag. Motor silențios, funcție temporizator.3 trepte de viteză: joasă, medie și înaltă. Funcție de inversare a sensului de rotație (vară/iarnă). Corp de iluminat respectă cerințele EyeComfort - protejează și nu obosește ochii. Creați-vă cu ușurință propria scenă de lumină folosind un singur corp de iluminat. Cu corpul de iluminat LED SceneSwitch aveți la dispoziție trei moduri de iluminare; folosiți pur și simplu întrerupătorul existent. Control prin întrerupător de perete sau telecomandă. Puterea ventilatorului: 28W. Puterea corpului de iluminat: 35W. Diametrul ventilatorului cu pale: 1060 mm.
Specificații
| Tip | Ventilator de tavan cu iluminare |
|---|---|
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/Control la distanță |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 35 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 35 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 310 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K/5500 K/4000 K |
| Flux luminos total | 4500 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb rece/Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 35 W |
| Stil | Altele |
| Series | BLISS Philips |
| Producător | Philips |
Cele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
SET 6x bec LED Philips GU10/4,6W/230V 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
SET Bec 3x LED Philips A60 E27/8W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
SET 6x Bec LED Philips E14/5,5W/230V 2700K
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
Cu proiecție
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Solight IR04 - Încălzitor cu infraroșu suspendat, 2000 W / 230 V, IP24
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Cuier de perete cu LED Eglo 99596 CIVITATE LED/18W/230V
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Lampă LED RGB dimabilă cu ceas deșteptător și încărcare Qi Immax 08986L 30W/230V auriu
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită

































