Recomandăm
Epuizat
Zondo Dulap de bucătărie pentru frigider încorporat D60ZL Aurellia (alb + alb lucios) (D). 1015757
1.589 RON
Istoricul prețurilor
- 31.05.2026 - 1.589 RON
- 12.09.2024 - 1.589 RON
- 04.07.2024 - 1.499 RON
- 01.02.2024 - 1.469 RON
Dimensiuni
| Adâncime: | 58 cm |
|---|
Specificații
| Suprafață | Lucioasă |
|---|---|
| Sistem deschidere | Clasic |
| Forma | Drepte |
| Serie model | Alte |
| Plasare dulap | De alimente |
| Înălțime | 212 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Greutate | 45 kg |
























