Recomandăm
Epuizat
Zondo Dulap inferior de bucătărie, de colț D90N Langari (stejar artisan + gri mat). 1016892
789 RON
Istoricul prețurilor
- 31.05.2026 - 789 RON
- 12.09.2024 - 789 RON
- 04.07.2024 - 749 RON
- 01.02.2024 - 749 RON
Descrierea produsului
Dulap cu sistem PUSH UP dar și cu mânere. Este la alegerea fiecăruia sistemul de deschidere preferat. Sertarele au sistem de închidere silențios. Blatul de lucru pentru corpurile inferioare nu este inclus în preț.
Dimensiuni
| Adâncime: | 79 cm |
|---|
Specificații
| Suprafață | Mată |
|---|---|
| Decor | Stejar |
| Tip | Inferior |
| Sistem deschidere | Clasic |
| Forma | De colț |
| Serie model | Alte |
| Plasare dulap | Inferioare |
| Înălțime | 82 cm |
| Lățime | 79 cm |
| Greutate | 34 kg |
























