Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 403 RON
- 25.02.2025 - 403 RON
- 03.04.2024 - 435 RON
- 15.01.2024 - 401 RON
Descrierea produsului
Material DTD Laminat: Alb / Stejar Sonoma Dimensiunile Comodei Lățime: 80 cmAdâncime: 33 cmÎnălțime: 85 cm Livrată Dezasamblată.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Decor | Stejar, Stejar sonoma |
| Formă | Dreaptă |
| Culoare | Alb |
| Material | PAL |
| Picioare | Fără picioare |
| Decor din lemn | Stejar |
| Spatiu de depozitare | Cu sertar, Cu dulapuri |
| Suprafata | Mat |
| Adancime | 33 cm |
| Inaltime | 85 cm |
| Latime | 80 cm |
| Picioruse | Fara picioruse |
| Forma | Drept |
| Numar de sertare | 1 |
| Tip inchidere | Cu sertare si usi |
| Manere | Cu manere |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
ProdusOK
Achiziționat de la SCANDIshop.ro
Mă gândesc cînd va veni produsul,cît timp,mai am de așteptat, pe urmă pot să-l evaluez.
Achiziționat de la SCANDIshop.ro
Cele mai bune produse de la SCANDIshop.ro

Coltar extensibil in forma de U VENORIA, petrol, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Loc de joaca pentru copii de gradina NERF BATTLE FORT 4,45 x 1,84 m
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
IB Laursen Servetele de masa GRAND MA'S FLOWERS, 50 buc
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET roz pudra
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Masuta din bambus pentru laptop GION XL
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET gri deschis
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Grilaj Bariera pentru uSi / scAri Inaltimea barierei: 68 cm, Latimea barierei: 72 - 122 cm
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Saltea cu arcuri impachetate individual si fibra de cosos COCO MAXI 20 cm 160x200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Sertar sub pat Culoare Alb, 150 cm
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Canapea colt extensibila SMART COSARO bej, cu colt bilateral + 2 perne CADOU
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET bordeaux
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea spuma DELUXE 120 x 200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET maro deschis
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Set patura anuala 140 x 200 cm cu perna 70 x 90 cm NOCTIS
În stoc
Scurgator metalic pentru vase AVERO alb
În stoc
Set 12 oua agatate SELMA ÄGG
În stoc
Cuvertura pe tot parcursul anului cu perna CLASSIC 40 x 50 cm
În stoc
Pilota 4 anotimpuri matlasata + Perna Classic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc















