
Corp de iluminat de exterior pentru căi de acces 1xGU10/35W/230V IP44 crom mat
- montare sol, cu finisaj din crom, de 230V
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aplicație solară de exterior pentru montare pe perete. Cu senzor de mișcare și de crepuscul. Durata de viață a bateriei de până la 20 de ore. Baterie Lithium-Ion 18650 cu capacitate de 2000 mAh, 3,7V inclusă.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Solare | Da |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3 W |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Stil | Altele |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Funcție | Senzor crepuscular/Tehnologie LED/Cu senzor |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 25 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Flux luminos total | 380 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Tensiune | 1,2 V |
| Formă | Dreptunghiular |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Series | BASIC Lucide |
| Producător | Lucide |

- montare sol, cu finisaj din crom, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 24V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, - plafonieră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V
În stoc
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, lăţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 24V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V, înălţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, cu alimentare solară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, diametru
În stocLivrare gratuită