
Osram - Aplică solară LED de perete cu senzor DOORLED LED/3W/3,3V IP44
Istoricul prețurilor
- 31.05.2026 - 121,9 RON
- 09.11.2025 - 121,9 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Lampă solară practică și eficientă. Gradul de protecție IP44 asigură protecție împotriva stropirii cu apă. Alimentare cu panou solar. Se aprinde automat la lăsarea întunericului, după detectarea mișcării. Timp de încărcare: 7 h. Durata de iluminare: 20 h. Rază de detecție a senzorului: 4 m. Unghi de detecție: 120°. Baterie: 1x baterie litiu-ion 18650 2000 mAh (inclusă în pachet). Comutator mecanic ON/OFF montat direct pe corpul lămpii.
Specificații
| Tip | De perete |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Solare | Da |
| Culoare | Gri |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Flux luminos total | 320 lm |
| Funcție | Tehnologie LED/Tehnologie solară/Cu senzor |
| Echivalent cu un bec convențional | 25 W |
| Tensiune | 3,3 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 100000 ON/OFF |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Capacitate | 2000 mAh |
| Durata de viață a bateriei | 20 h |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3 W |
| Series | DOORLED Osram |
| Producător | Osram |
Produse similare


Philips 17336/47/PN - Corp de iluminat perete exterior MYGARDEN CHIPMUNK E27/42W
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Aplica moderna iluminat exterior IP54 SNIFSNIF AP1 ROUND BIANCO 144283
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Eglo 96497 - Aplica LED de exterior DONINNI, 6W/230V, IP44
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
LED Proiector cu senzor LED/20W/265V 1800lm alb IP65
- montare sol, cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplica de perete exterior, IP54 OMEGA AP SQUARE BIANCO 4000K
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Detector de prezență PRES SENSOR 2000W, alb
Suspendat, cu senzor mișcare
În stoc
Aplica LED moderna de exterior ambientala IP54 GINNA 3 alba
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Spot LED incastrat iluminat exterior IP54 CIRCE alb
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplică LED de exterior Telefunken 312204TF LED/14W/230V IP44
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
STEINEL 033057 - Proiector LED cu senzor XLED home 2 LED/13,7W/230V IP44
Suspendat, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
Senzor de prezență PIR 2000W/230V
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Philips 16468/47/16 - Lampă LED de exterior MYGARDEN SQUIRREL LED/6W/230V IP44
De perete, de 230V
În stoc
Lampă de perete exterioară albă cu LED inclusă, senzor de mișcare cu 2 lumini - Simon
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
vidaXL Corpuri de iluminat pentru perete exterior, 2 buc.
Din metal
În stocLivrare gratuită
Senzor de mișcare cu infraroșu de exterior 360° 1000W/230V IP65 alb
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Plafonieră LED de exterior Kanlux 38782 BENO LED/24/30W/230V 3000/3500/4000K IP65 alb
- plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED de exterior cu senzor Kanlux 38781 BENO 24/30W/230V 3000/3500/4000K IP65 alb
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Redo 90300 - Aplica LED de exterior VARY 4xLED/5W/230V 3000K IP54 alb
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Proiector LED/50W/230V 6500K IP65 alb
- montare sol, de 230V
În stoc
Plafonieră LED de exterior cu senzor LED/15W/230V IP44
Cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampă de perete modernă pentru exterior albă cu LED 2 lumini IP54 - Simon
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplică LED de exterior LANDER LED/3W/230V IP54 alb Redo 90472
De perete
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED pentru scări cu senzor de mișcare LED/3W/230V 4000K alb
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Proiector LED cu senzor LED/42,6W/230V 3000K IP44 alb Steinel 065270
Cu senzor mișcare, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplică LED de exterior cu senzor SPOT LED/8W/230V IP55 albă Ledvance
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Philips - Aplică de exterior FYLX 1xGU10/5W/230V alb IP44
De 230V
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED de exterior Eglo 94139 NLA 2xLED/2,5W/230V IP44
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
vidaXL Lumină de perete pentru exterior Argintiu 23.5 x 9 x 26 cm
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED de exterior cu senzor Kanlux 38777 BENO 12/18W/230V 3000/3500/4000K IP65 alb
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Proiector exterior cu tarus IP66 Litio pr1 BIANCO
- montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Immax 08521L - Aplica LED pentru exterior LUXLINE 6W/230V 3000K IP54 albă
De perete, de 230V
În stocCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Atmosphera - Lustră suspendată cu cablu pentru copii PETAL 1xE27/40W/230V Ø 64 cm roz
De tavan, diametru
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
SET 2x bec LED auto 11972 U2500 CX H7/H18 PX26d/PY26d-1/16W/12V 6000K
Tip LED
În stocLivrare gratuită