








Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileCel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 62,84 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Datorită ventuzelor , cârligele Wenko se lipesc de perete ca și cum ar fi bătute în cuie și pot suporta până la impresionanta greutate de 33 kg. Dacă dorești să îndepărtezi cârligele în timp și, poate, să le mutați în altă locație, nu există nicio problemă. Ele pot fi ușor îndepărtate fără a lăsa nicio urmă și pot fi refolosite.
| Caracteristici | Cu ventuză |
|---|---|
| Tip | De perete |
| Culoare | Gri |
| Număr piese | 2 buc. |
| Material specific | ABS |
| Greutate | 0.162 kg |
| Înălțime | 6.7 cm |
| Lățime | 6 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Bari |
| Calitate | Basic |
| Tipul fixării | Tip vacuum/Vacuum-loc |
| Sistem de agățare | Da |
| Material | Plastic |
| Producător | Wenko |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Suportul de plastic este scump. Nu aș îndrăzni să atârn 33 kg pe el.
Păcat că nu se mai produce varianta din oțel inoxidabil, ci doar aceasta din plastic.
Setul de cârlige Vacuum-Loc este o soluție perfectă pentru cei care doresc să monteze o poliță pe faianță fără găurire.
Foarte bune și rezistente cârligele! Un mare plus e ca nu trebuie să dai găuri în pereti! Oricand le poti scoate și le poti lipi oriunde. Sunt la a doua comandă deja
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Am cârlige acasă, sunt excelente, perfecte atunci când nu vreți să dați găuri. Pe baza acestei experiențe am comandat altele. La acestea nu reușesc să ajung la sistemul de sub „capacul” pentru a putea aspira aerul. Nu știu dacă este o piesă defectă sau unde a apărut problema.

De perete

De perete

De perete

De perete

De perete

De perete, lăţime, înălţime

De perete

De perete

De perete

De perete

De perete


De perete, lăţime, înălţime

De perete

Autoadeziv, de perete, diametru

De perete


De perete

De perete

De perete

De perete, lăţime, înălţime

De perete

De perete

De perete, lăţime, înălţime


De perete

De perete

De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri

De perete

De perete

De perete

De perete

Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete, diametru

26×17×17 cm, cu capac, diametru

Freestanding, de masă, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Diametru

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
60×100 cm, de baie, în set

92×127×211 cm, cu saltea, tapițat

Diametru

40×40 cm, decorativă, cu pene

Cu motiv Mickey & Minnie Mouse, pentru fete, pentru pătuț

52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt