




Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileSuportul pentru prosoape Lirio oferă un loc de depozitare eficient chiar și în cele mai mici spații. Acesta poate servi și ca suport pentru haine.
| Material specific | Oțel |
|---|---|
| Material | Metal |
| Greutate | 1.806 kg |
| Înălțime | 76.5 cm |
| Lățime | 20 cm |
| Seria | Lirio |
| Calitate | Special Week 3/Basic |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Tip | Fără suport |
| Producător | Wenko |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Ocupa puțin loc
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Placa de bază este deformată, suportul se clatină😔
Linia suportului de prosoape este ideală pentru băile cu spațiu redus! Materialul este, de asemenea, bun!
Total aiurea. Barele nu sunt paralele. La incercarea de a îndrepta s-au desprins. Material prost. Sudura proasta.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Excelent
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Din porțelan, lăţime, înălţime

18×49 cm, de perete, în stil modern

26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cu ventuză, de perete, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Naproane de masă, din poliester, la bucată

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Diametru

Diametru

Diametru

Din lemn, din metal

Diametru

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Pentru alimente, set de, din plastic

45×75 cm, textil, formă dreptunghiulară

Diametru