Recomandăm
Epuizat
Zondo Dulap pentru frigider încorporat Meriel 60 LO-210 2F (negru + stejar artisan). 1033994
1.219 RON
Istoricul prețurilor
- 31.05.2026 - 1.219 RON
- 12.09.2024 - 1.219 RON
- 04.07.2024 - 1.149 RON
- 01.02.2024 - 1.089 RON
Descrierea produsului
Material: Pal laminat, Grosime material: 16 mm
Dimensiuni
| Adâncime: | 57 cm |
|---|
Specificații
| Suprafață | Mată |
|---|---|
| Decor | Stejar |
| Sistem deschidere | Clasic |
| Material | PAL |
| Forma | Drepte |
| Serie model | Alte |
| Plasare dulap | De alimente |
| Înălțime | 210 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Greutate | 63 kg |
























