
Plafonieră LED FENIX LED/24W/230V 3800K d. 29,8 cm
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 415,9 RON
- 17.11.2025 - 415,9 RON
- 07.11.2025 - 369,9 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Greenlux pe care îl avem în stoc la prețul de 369.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Tip | Plafonieră |
|---|---|
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 125 W |
| Temperatură de culoare | 3800 K |
| Flux luminos total | 1800 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Stil | Altele |
| Series | FENIX Greenlux, LED FENIX Greenlux |
| Producător | Greenlux |
Produse similare


Plafonieră LED Globo 12379-24B LASSE LED/24W/230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Plafonieră LED TIAMO LED/22W/230V 4000K negru Argon 8348
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED/22W ABIA 230V neagră Paulmann 71026
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED FENIX LED/18W/230V 3800K d. 22,5 cm
Din plastic, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED EVORA, 24W, 230V, 3000/4000/6000K, diametru 30 cm, neagră
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED design tehnic Zoom D-22cm 3000K negru
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED moderna AMANDA TOP 40 3-STEP DIMM negru
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED MAGNEOS LED/20W/230V 2700K neagră Philips
Pătrată, cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
Eglo 99223 - Plafonieră LED FUEVA 5 LED/16,5W/230V
Din metal, din plastic, lăţime
În stoc
Plafonieră LED CLEO 69W 230V 3000K, Ø 50 cm, negru
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED dimmabilă FALCON II, 67 W, 230 V, Ø 40 cm, neagră + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Ledvance ORBIS PEDERSON LED/24W/230V d. 45 cm negru
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Top Light PETAL – plafonieră LED dimabilă, 60 W, 230 V, Ø 59 cm, negru, cu telecomandă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED dimmabilă FALCON II LED/99W/230V, Ø 60 cm, negru + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED/11,2W ATRIA 230V neagră Paulmann 71000
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Rabalux 71351 - Plafonieră LED RENARA, 24W, 230V, 3000K, Ø 45 cm
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Eglo 99264 - Plafonieră LED dimabilă FUEVA 5, 20W, 230V
În stocLivrare gratuită
Brilliant – Plafonieră LED SENORA, 24 W, 230 V, 2700–6500 K, Ø 41 cm, negru
În stocLivrare gratuită
LED2 - Lampă plafon MONO LED dimabilă 60W 230V 3000K/4000K negru
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED PIATTINO, 30W, 230V, 3000/4000/6000K, diam. 40 cm, negru
Atipică, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Rabalux 71098 GONZALO LED/36W/230V d. 50 cm negru
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Trio - Plafonieră LED dimabilă ISEO, 24 W, 230 V, 3000 K, Ø 40 cm, neagră
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
LED2 - Lampă plafon LED dimabilă BELLA LED/80W/230V 3000K/4000K negru
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED TIAMO LED/22W/230V 4000K verde Argon 8335
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED SAMER LED/40W/230V 4000K
Rotundă, cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED/16W ATRIA 230V neagră Paulmann 71001
Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Osram - Plafonieră LED reglabilă ORBIS ULTRA SLIM LED/15W/230V Ø 23,5 cm, negru
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Globo 41566-15S NIELSEN LED/15W/230V d. 23 cm negru
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Rabalux 71096 - Plafonieră LED GONZALO 24W/230V, pr. 29 cm, negru
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Plafonieră LED RGBW dimabilă Zuma Line MS750400R-BK&GD ORBITRAL 32W/230V+8W negru/auriu + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED CARVALHO SLIM SMOKEY LED/36W/230V, stejar, diam. 37,5 cm
Din lemn, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Nedis WIFIVCL002CBK - Aspirator robot Wi-Fi Tuya cu mop, negru + DO
Robot
În stocLivrare gratuită
Eglo 98451 - Iluminare LED RGB dimabilă pentru baie, 15,6W/230V, IP44 + telecomandă
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită