

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Bandă LED de interior. Temperatura luminii: 3.000 K (alb cald). Banda este deosebit de flexibilă – poate fi scurtată la nevoie (restul poate fi reutilizat). Banda este prevăzută pe spate cu bandă 3 M dublu adezivă. Număr de leduri: 600. Sursă de alimentare: 12/230 V. Transformatorul nu este inclus (poate fi cumpărat de AICI).
| Material | Plastic |
|---|---|
| Sursă de alimentare | Electrică |
| Putere | 12V, 230V |
| Tip | Benzi cu LED |
| Lățime | Lăţime |
| Culoare | Alb |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 50 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 10 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 5500 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 10 W |
| Tensiune | 230 V/12 V |
| Echivalent cu un bec convențional | 380 W |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor/Hol |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Funcție | Tehnologie LED/Autoadeziv |
| Series | LED STRIP Solight |
| Producător | Solight |

Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stoc
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Electrică, din lemn, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, din lemn, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Sursă de alimentare solară, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Electrică, de perete, ECOlogică
În stoc
Din plastic, electrică
În stoc
Din plastic, electrică, de 24V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Electrică, de 230V, de perete
În stoc
Din plastic, electrică, de perete
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stoc
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Din metal, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Electrică, din lemn, de 230V
În stoc
Din metal, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită