

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Șir de lumini solare pentru exterior.Grad de protecție IP44.Alimentare prin panou solar.Număr de LED-uri: 10.Baterie: 1xAA Ni-MH 1,2V, 300 mAh (inclusă în pachet).Timp de iluminare: 6 - 8 ore.Timp de încărcare: 8 - 12 ore.Lungimea cablului de alimentare: 1 m.
| Sursă de alimentare | Solară |
|---|---|
| Tip | De perete |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 10 W |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Funcție | Tehnologie LED/Tehnologie solară |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 1 W |
| Număr de becuri | 10 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 1 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 10 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 100 lm |
| Unghiul fasciculului luminos | 270 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Capacitate | 300 mAh |
| Durata de viață a bateriei | 8 h |
| Tensiune | 1,2 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Series | CHAIN V-Tac |
| Producător | V-Tac |

Din plastic, electrică
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stoc
Din sticlă, sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de perete
În stoc
Sursă de alimentare solară
În stoc
Din plastic, electrică, de perete
În stoc
Electrică, de 230V, freestanding
În stoc
Electrică, de 230V, de perete
În stoc
Electrică, de perete
În stoc
Sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Din plastic, sursă de alimentare solară
În stoc
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Din metal, sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, sursă de alimentare solară
În stoc
Electrică, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită