Recomandăm
Comoda Culoare Alba, PRIMO
Dimensiuni 89×153×39 cm
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 2.774 RON
- 01.08.2025 - 2.774 RON
- 01.07.2025 - 2.728 RON
- 06.05.2025 - 2.598 RON
- 23.04.2025 - 2.597 RON
- 20.02.2025 - 2.555 RON
- 19.02.2025 - 2.752 RON
- 11.02.2025 - 2.555 RON
- 05.11.2024 - 2.754 RON
- 25.07.2024 - 2.966 RON
- 15.01.2024 - 3.241 RON
Descrierea produsului
Material Placă de MDF 15 mm a 18 mm Lemn masiv Culoare Alb Stejar Dimensiuni Lățime: 153 cm Adâncime: 39,6 cm Înălțime: 89 cm Înălțimea picioarelor: 21 cm Masă: 57 kg Caracteristici 4 sertare 2 dulapuri 1 ușa din stânga (spațiu de depozitare, 1 raft) 4 sertare (glisiere laterale metalice) 1 ușa din dreapta (spațiu de depozitare, 1 raft) Picioare: lemn masiv de stejar, rotunjit (diametru 3,5 cm, înălțime 21 cm) Mânere: interne, forma rotundă, lemn masiv de stejar (diametru 5 cm) Livrată dezasamblată.
Dimensiuni
| Lăţime: | 153 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 39 cm |
| Înălţime: | 89 cm |
Specificații
| Tip | Cu sertare, Combinate |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Suprafață | Mată |
| Decor | Stejar |
| Sistem de deschidere | Culisant |
| Formă | Dreaptă |
| Culoare | Alb |
| Material | PAL |
| Picioare | Cu picioare, Fără picioare |
| Decor din lemn | Stejar |
| Materialul picioarelor | Lemn |
| Spatiu de depozitare | Cu sertare |
| Suprafata | Mat |
| Adancime | 39,6 cm |
| Latime | 153 cm |
| Inaltime | 89 cm |
| Picioruse | Cu picioruse |
| Forma | Drept |
| Manere | Fara manere |
| Numar de sertare | 4 |
| Tip inchidere | Cu sertare |
Cele mai bune produse de la SCANDIshop.ro

Coltar extensibil in forma de U VENORIA, petrol, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Loc de joaca pentru copii de gradina NERF BATTLE FORT 4,45 x 1,84 m
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET roz pudra
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
IB Laursen Servetele de masa GRAND MA'S FLOWERS, 50 buc
În stoc
Masuta din bambus pentru laptop GION XL
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET gri deschis
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Grilaj Bariera pentru uSi / scAri Inaltimea barierei: 68 cm, Latimea barierei: 72 - 122 cm
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Saltea cu arcuri impachetate individual si fibra de cosos COCO MAXI 20 cm 160x200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Sertar sub pat Culoare Alb, 150 cm
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Canapea colt extensibila SMART COSARO bej, cu colt bilateral + 2 perne CADOU
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET bordeaux
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea spuma DELUXE 120 x 200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET maro deschis
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scurgator metalic pentru vase AVERO alb
În stoc
Set patura anuala 140 x 200 cm cu perna 70 x 90 cm NOCTIS
În stoc
Set 12 oua agatate SELMA ÄGG
În stoc
Set plapuma pentru tot anul 140 x 200 cm cu perna 70 x 90 cm ARTLINE
În stoc
Pilota 4 anotimpuri matlasata + Perna Classic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc

















