
Aplica LED de exterior cu senzor de miscare IP54 IVER 3000K
De perete, freestanding, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Elstead pe care îl avem în stoc la prețul de 173.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Culoare | Negru |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | NU |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Stil | Altele |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 60 W |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | E27 |
| Series | SANDOWN Elstead |
| Producător | Elstead |

De perete, freestanding, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 24V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu finisaj din crom, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol
În stoc
De perete, de 230V
În stoc
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
De tavan, diametru
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Lăţime, înălţime, adâncime
În stoc