
Plafonieră LED Ecolite W007-CCT/40W/CR SALY LED/40W/230V IP40 negru
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Paulmann pe care îl avem în stoc la prețul de 194.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Material | Metal, Plastic |
|---|---|
| Lățime | Lăţime |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Negru |
| Tip | Panou LED aplicat |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Loc | Cameră de lucru/Cameră de zi/Dormitor |
| Stil | Altele |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 11,2 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 11,2 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 91 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 1360 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 11,2 W |
| Series | ATRIA Paulmann |
| Producător | Paulmann |

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stoc


Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită