
1.204 RON
Saltea de cocos COCO MAXI 20 cm 140 x 200 cm Protectie saltea: INCLUSIV protectie saltea
20×140×200 cm, cu husă detașabilă, ortopedică
În stocDimensiuni 17×100×200 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 799 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Această saltea este fabricată din arcuri de tip Bonell, al căror avantaj principal este flexibilitatea suprafeței, ceea ce face ca salteaua să fie potrivită pentru o gamă largă de capacități. Husa matlasată, hipoalergenică, este fabricată din bumbac cu o greutate de 350-400 g / m2. Duritatea medie a saltelei este potrivită pentru utilizare universală. Toate materialele utilizate au fost selectate astfel încât să se reducă riscul de alergii.
| Lăţime: | 100 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
| Înălţime: | 17 cm |
| Tip | Cu arcuri |
|---|---|
| Nivel fermitate | Medie-tare |
| Înălțime | Medie( 11-20 cm) |
| Duritatea: | T3 |
| Dimensiune saltea | Alte dimensiuni |
| Proprietăți | Ortopedice |
| Duritate | Medii T3/T4 |
| Lățime | 100 cm |
| Greutate | 11 kg |
| Producător | Zondo |

20×140×200 cm, cu husă detașabilă, ortopedică
În stoc
70×140 cm, fabricată din spumă, cu husă detașabilă