
Plafonieră LED dimabilă, 150W, 230V, 3000-6500K + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lustra suspendată minimalistă Avalon va fi un accesoriu impresionant pentru decorul sufrageriei, sălii de mese sau dormitorului dumneavoastră. Corpul de iluminat metalic, în culoarea aluminiului periat, este completat de abajururi din acril alb, iar lustra poate fi fixată pe tavan cu ajutorul unei baze rotunde decorative. Elementele inelare de diferite dimensiuni, decorate cu cristale în jurul lor, conferă un caracter distinctiv modelului Avalon. Această lampă de tavan include o sursă LED integrată cu o putere de 75W, un flux luminos de 4730 lumeni și o durată de viață de 20.000 de ore. Lampa, cu o temperatură de culoare de 4000 K, emite o lumină albă naturală. Dimensiunile lustrei suspendate Avalon sunt următoarele: diametru 600 mm, distanță față de tavan 1300 mm, diametru de instalare 220 mm. Pentru acest model excelent oferim o garanție de 5 ani.
| Material | Metal, Plastic, Cristal |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Culoare | Alb |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 75 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 75 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 330 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 4730 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 75 W |
| Stil | Altele |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Series | AVALON Rabalux |
| Producător | Rabalux |

Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită


Din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic, lăţime, înălţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită

Din metal, cu lumină neutră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, cu lumină caldă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită

Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită