
Set de 4 Aplice Moderne de Perete Încastrate Negre cu LED Inclus - Gem 2
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampa de perete modernă Cardamom va deveni un element distinctiv în decorul sufrageriei, sălii de mese sau dormitorului dumneavoastră. Corpul de iluminat, realizat din metal și lemn, se fixează pe perete cu ajutorul unei baze pătrate mate, negre, cu rol decorativ. Elementul care susține capul lămpii are o nuanță argintie de stejar, în timp ce abajurul în formă de clopot este confecționat din sticlă tonifiată. Lampa Cardamom poate fi utilizată cu un bec de până la 40W. Tipul soclului este E14. În funcție de preferințele dumneavoastră, puteți alege o sursă de lumină cu temperatură caldă sau alb natural. Lampa de perete se controlează printr-un întrerupător cu balama situat în partea inferioară a bazei decorative. Dimensiunile acestui corp de iluminat sunt următoarele: lățime 150 mm, diametru abajur 120 mm, distanța corpului față de perete 165 mm. Acest model este livrat fără sursă de lumină.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Tip | Aplică |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor/Hol |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | E14 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 40 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | NU |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Decorul lemnului | Stejar |
| Series | CARDAMOM Rabalux |
| Producător | Rabalux |

Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
- bec tip LED, cu întrerupător, în stil scandinav
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, din sticlă, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Din lemn, din metal, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, diametru
În stocLivrare gratuită