






Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă inteligentă cu funcție de reglare a intensității luminoase. Temperatură de culoare reglabilă de la 2200K până la 6500K. Alegere din până la 16 milioane de culori - funcție RGB + RGBW. RGBW oferă posibilitatea ajustării nuanței albe, de la lumină rece la caldă. Control prin aplicația WiZ App, disponibilă gratuit pentru smartphone sau tabletă. WiZ funcționează cu routerul Wi-Fi existent, fără a necesita o punte suplimentară. Monitorizarea consumului de energie, aplicația WiZ păstrează evidența consumului luminilor tale. Controlează luminile de oriunde folosind smartphone-ul. Personalizează scenele cu moduri dinamice de iluminare predefinite. Compatibilitate cu control vocal prin Google Assistant, Alexa sau Siri. Lungimea cablului de alimentare: 150 cm. Materialele informative în rezoluție completă le găsiți aici.
| Tipul lămpilor | LED |
|---|---|
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 5,5 W |
| Tip | Lampă de masă |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/RGB/Control prin telefon |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5,5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 5,5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 25 W |
| Temperatură de culoare | 2200-6500 K |
| Flux luminos total | 400 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 50000 ON/OFF |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Stil | Altele |
| Series | BAR WiZ |
| Producător | WiZ |

Tip LED
În stoc
Tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stoc
Tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc

Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită