Solight WO204 - LED corp de iluminat design minimalist LED/13W/230V
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Puteți returna produsul în termen de 60 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
Tipul lămpilorLED
StilAltele
Culoarea luminiiAlb natural
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice2
Metodă de conectarePentru priză
Perioadă de garanție36 luni
SocluModul LED integrat
Puterea de intrare a sursei13 W
Durata medie de viață a sursei30000 h
Temperatură de culoare4100 K
Becuri incluseDA (LED)
Număr de becuri1
Grad de protecție ipIP20
Flux luminos total1050 lm
TipCorp de iluminat pentru mobilier de bucătărie
FuncțieÎntrerupător pe corpul produsului/Tehnologie LED
Echivalent cu un bec convențional75 W
Tensiune230 V
Puterea maximă de intrare a sursei13 W
LocBucătărie
Consumul total de energie al corpului de iluminat13 W
SeriesPODLINKA LED
ProducătorSolight
Produse similare
Tub fluorescent LED S14s/8W/230V 3000K
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED tubular AVERO LED/45W/230V 150 cm
Tip LED
În stoc
Corp de iluminat LED cu senzor pentru mobilier de bucătărie TEYA LED/8,1W/230V Eglo 96081
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Osram - Lampă LED sub-dulap LINEAR cu senzor, 3,2 W / 3,7 V, 40 cm, gri