

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat LED plafonieră cu reglare a intensității luminoase. Cu ajutorul telecomenzii puteți ajusta temperatura culorii luminii, de la alb cald la alb rece. Datorită funcției RGB, aveți la dispoziție 16 milioane de culori. Funcția de memorie reține ultima setare. Telecomanda este inclusă în pachet.
| Culoarea luminii | Rece |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Funcție | Control la distanță/Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Tehnologie LED |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Formă | Dreptunghiular |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 4 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 100 W |
| Temperatură de culoare | 2700-6000 K |
| Flux luminos total | 1400 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 4 W |
| Tip | Plafonieră |
| Stil | Altele |
| Series | EDGING Leuchten Direkt |
| Producător | Leuchten Direkt |

Diametru, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită


Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită


Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Din metal, din plastic, lăţime
În stoc
Din metal, din plastic, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită



Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din metal
În stocLivrare gratuită


Din lemn, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Din plastic, din lemn, cu lumină caldă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din metal, din lemn, lăţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stoc
Din metal, din plastic, lăţime
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită