







Dimensiuni 40×40 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
V-ați plictisit de aspectul husei uzate a taburetului dvs. vechi? Avem o soluție pentru dvs.! Cu husele noastre schimbați aspectul taburetului dvs. vechi într-o clipă. Husele de fabricație italiană sunt foarte extensibile în toate direcțiile și arată cu adevărat șic! Husele bielastice pentru taburete au o textură plăcută de tip melanj și sunt confecționate din microfibră plăcută și rezistentă. Vă puteți baza pe ele ca să vă protejeze taburetul de stricăciunile cauzate de copii sau de animalele de companie. Fabricate în Italia. Pot fi spălate la mașina de spălat rufe, la temperatura de 30 °C. Material: 100% poliester - microfibră, contur de cauciuc
| Lăţime: | 40 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 40 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Forma | Dreptunghiulară, Rotundă |
| Material | Tapițate |
| Material tapițerie | Textil |
| Picioare | Fără picioare |
| Conținut ambalaj | 1 bucată de husă pentru taburet |
| Gramaj | 250 g/m² |
| Marca | GA.I.CO |
| Culoarea husei | Bej/Crem |
| Tip canapea | Taburet |
| Colecția | VITTORIA |
| Lățime | 40 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Material husă | Microfibră unicolor |
| Tara originala | Europa |
| Certificat | OEKO-TEX Standard 100 |
| Producatorul | GA.I.CO |
| Producător | Gaico |

Cu spațiu de depozitare, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
38×37×37 cm, cu spațiu de depozitare, în stil modern

Rotunde, dreptunghiulare, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
30×30×30 cm, cu spațiu de depozitare, în stil modern

30×30×30 cm, cu spațiu de depozitare, în stil modern

38×37×37 cm, cu spațiu de depozitare, în stil scandinav

38×37×37 cm, cu spațiu de depozitare, din piele

Rotunde, în stil modern, din material textil
În stoc
Din lemn, în stil modern
În stoc
38×37×37 cm, cu spațiu de depozitare, din piele

Din piele, în stil retro, cu picioare
În stocLivrare gratuită
40×40×40 cm, rotunde, dreptunghiulare
În stoc
Cu spațiu de depozitare, din lemn
În stocLivrare gratuită
40×40×40 cm, rotunde, dreptunghiulare
În stoc
În stil retro, din material textil, cu picioare
În stocLivrare gratuită
În stil modern, pătrate, fără picioare
În stoc
Cu spațiu de depozitare, din piele ecologică, tapițat
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din material textil, cu picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu spațiu de depozitare, rotunde, din lemn
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil modern, din material textil, tapițat
În stocLivrare gratuită
Din ratan, în stil modern, de exterior
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din material textil, tapițat
În stocLivrare gratuită
40×40×40 cm, rotunde, dreptunghiulare
În stoc
În stil modern, din material textil, tapițat
În stocLivrare gratuită
Din lemn, de exterior
În stocLivrare gratuită
Cu spațiu de depozitare, în stil modern, cu picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din material textil, tapițat
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern
În stoc
Cu spațiu de depozitare, din material textil, tapițat
În stocLivrare gratuită
Cu spațiu de depozitare, rotunde, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil retro, din material textil, cu picioare
În stocLivrare gratuită
40×40×40 cm, rotunde, dreptunghiulare
În stoc

Set
Livrare în peste 1 zi
Din bumbac, cu motiv floral, cu motiv de toamnă
Livrare în peste 1 zi
Matlasată, din micropluș, din fleece
Livrare în peste 1 zi
-elastice
Livrare în peste 1 ziLivrare gratuită
Cu robinet, pentru apă și suc
Livrare în peste 1 zi
Din cauciuc, de exterior
Livrare în peste 1 zi
Pentru masă, pentru fereastră
Livrare în peste 1 zi
Pentru masă, pentru fereastră
Livrare în peste 1 zi

Decorativ, cu capac, rotund
Livrare în peste 1 zi
Din porțelan
Livrare în peste 1 zi
Din plastic, de sine stătătoare, Termometre și barometre exterior
Livrare în peste 1 zi
- husă de protecție
Livrare în peste 1 zi
Seturi, din bambus, suporturi farfurii și pahare pentru copii
Livrare în peste 1 zi

Din bumbac, set
Livrare în peste 1 zi
Decorativ, cu capac, rotund
Livrare în peste 1 zi